O nás

Za dvacet let budeš více litovat věcí, které jsi neudělal, než věcí, které jsi udělal. Protože na konci života nebudeš vzpomínat na to, jak jsi seděl v kanceláři nebo sekal zahradu. Tak tedy vytáhni kotvu a vypluj z bezpečného přístavu. Ať pasáty zadují do tvých plachet. Zkoumej. Sni. Objevuj.

To je naše motto, které máme my dva společné.

A naší společnou vášní je jízda na motorce, a čím nebezpečnější cesty jsou, tím více nás to láká do přírody. Ale v České republice je jízda mimo zpevněné cesty problém a my vůbec nechceme dělat bordel někde v lese nebo na cizí louce. Proto jsme hledali možnosti, jak se dostat mimo asfalt, ale přitom jezdit legálně a narazili na projekt TET a tak jsme začali jezdit ven a cestovat, a pozvávat nová místa, a poznávat i sebe.

A společně s chutí jezdit mimo asfalt, začala také ta nekonečná diskuze o ideální motorce. A tak jsme diskutovali, dohadovali se, četli a studovali, a pak začali i nakupovat, a testovat, a zkoušet, a prodávat, a zas nakupovat.

A jak motorky přicházely a odcházely, my je upravovali, servisovali a jezdili, kam se nám podařilo dostat, tak jsme začali sepisovat zážitky a zkušenosti a vznikl z toho tento blog.